Godziny otwarcia: Pon-Pt:  8:00 - 15:00   ||   E-mail: praut@praut.com.pl
TWÓJ KOSZYK

Jest pusty.

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 29.07 – 09.08.2024 r.
będziemy przebywać na urlopie.
Za utrudnienia przepraszamy!
Wszystkie zamówienia będziemy realizować od 12.08.2024 r.

O firmie

Wymyśl swój wyrób z folii a my go wykonamy!

Nasza firma działa od 1992 r. i jest firmą produkcyjną. Specjalizujemy się w zgrzewaniu wyrobów z folii PCV. Oferujemy duży wybór kieszonek samoprzylepnych oraz różnorodne akcesoria z folii PCV dla branży poligraficznej, reklamowej i informatycznej a także dla hurtowni papierniczych. Zapraszamy również do zakupu okienek do kalendarza w różnych wariantach.

Miło nam słyszeć z ust klientów, że znajdują u nas akcesoria, których zawsze się szuka i nie nie wiadomo, gdzie je znaleźć. Nasze wyroby dostarczamy w całym kraju poprzez firmę kurierską UPS na nasz koszt, jeśli wartość zamówienia przekracza 500 zł netto. Mamy nadzieję na rozwój udanej współpracy. Jeżeli nasza oferta zainteresowała Państwa, zachęcamy do dalszego odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym zamieściliśmy przykłady naszych wyrobów. Życzymy sukcesów handlowych.

Nasza firma działa od 1992r. i jest firmą produkcyjną. Specjalizujemy się w zgrzewaniu z folii PCV. Oferujemy duży wybór kieszonek samoprzylepnych oraz różnorodne akcesoria z folii PCV dla branży poligraficznej, reklamowej i informatycznej a także dla hurtowni papierniczych. Zapraszamy również do zakupu okienek do kalendarza w różnych wariantach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji!

Dane kontaktowe

  • 58 552 80 47

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Abrahama 18

  • 80-209, Chwaszczyno


Copyright © Praut