Godziny otwarcia: Pon-Pt:  8:00 - 15:00   ||   E-mail: praut@praut.com.pl

Jak najlepiej uporządkować i przechowywać monety ?

20
Kwi
2022

Numizmatyka, czyli kolekcjonowanie monet to piękne i wdzięczne hobby, którym zaraża się coraz większa liczba osób w różnym wieku. Kolekcjonerzy dokładają starań, aby ich kolekcja była łatwo dostępna do przejrzenia posiadanych zasobów, a także podzielenia się zbiorami z kolegami. Jak uporządkować monety i w jaki sposób je przechowywać?

Czytaj więcej...

Dlaczego warto postawić na wkłady do wpinania do segregatorów i wzorników ?

03
Lut
2022

Choć żyjemy w czasach wirtualnych tożsamości i plików przesyłanych masowo przez e-mail, nie odchodzimy od materialnych dokumentów i wydruków. Mamy plastikowe dowody, prawa jazdy i karty bankomatowe, papierowe dowody rejestracyjne samochodów, legitymacje – i to nie tylko szkolne, indeksy, przepustki, a po różnych firmach wciąż krążą w obiegu papierowe druki, chociażby listy zadań, arkusze do podpisów itd. Okładki i obwoluty z PCV mogą skutecznie przedłużać żywotność różnych dokumentów.

Czytaj więcej...

Nadruki na wyrobach foliowych to dobry sposób na reklamę firmy.

02
Lis
2021

Nadruk na elementach foliowych jest subtelną, ale skuteczną formą reklamy. Większość ludzi jest wzrokowcami, więc obcując często z przedmiotami, zapamiętują, co jest na nich napisane. 

Nadruki można umieszczać na materiałach rozdawanych klientom. W ten sposób reklama działa przez cały czas użytkowania przedmiotu, w odróżnieniu od np. ulotek, które zostają błyskawicznie wyrzucone.

Czytaj więcej...

Przezroczyste okładki na dowód rejestracyjny praktycznym rozwiązaniem

23
Lip
2021

Mimo najszczerszych chęci i prób upilnowania, chyba od zawsze dokumenty i banknoty z ogromną łatwością trafiały do pralki lub wypadały na deszczu. Każdy z nas więc doskonale zdaje sobie sprawę, że o ile to możliwe należy je zabezpieczyć. Skupmy się na dokumentach.  O ile dowód czy prawo jazdy są wykonane tak, że dość trudno je zniszczyć, o tyle dowód rejestracyjny auta potrzebuje odpowiedniej ochrony.

Czytaj więcej...
Kalendarz wiszacy - okienko

Dlaczego warto do kalendarza wiszącego dodać okienko?

01
Kwi
2021

Wiszące kalendarze, a szczególnie te trójdzielne to nadal bardzo modne, ponadczasowe i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie nie tylko dla domu, ale także dla biura. Nawet ogromny postęp technologiczny nie był w stanie zmienić zwyczaju wieszania na ścianie papierowego kalendarza z plastikowym okienkiem.

Czytaj więcej...

Jakie zalety mają kieszonki do identyfikatorów dla pracowników i organizatorów imprez masowych ?

04
Sty
2021

Istnieje wiele okoliczności, w których przydają się identyfikatory. Pierwszym skojarzeniem, które można mieć z tego rodzaju przedmiotami, są imprezy masowe. Dzięki identyfikatorom jest się w stanie łatwo rozpoznawać organizatorów oraz ochroniarzy niezależnie od tego, czy znalazło się na koncercie rockowym, czy na międzynarodowej konferencji naukowej.

Czytaj więcej...

Jakie zalety mają trójkąty samoprzylepne?

07
Paź
2020

Trójkąty samoprzylepne to na pierwszy rzut oka niepozorne przedmioty. Jednak jeśli bliżej się im przyjrzy, odkryje się, że posiadają one wiele zalet. Kieszenie samoprzylepne w kształcie trójkąta to idealne akcesoria do artykułów papierniczych. Mogą być z powodzeniem stosowane tak z myślą o szkole, jak i o biurze.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto stosować samoprzylepne kieszenie foliowe ?

22
Lip
2020

Samoprzylepne kieszenie foliowe mają bardzo wiele zastosowań, przez co mogą być wykorzystywane w niemal każdym biurze. Wybierając produkt, który wykonany jest z wysokiej jakości surowców, możecie mieć pewność, że będzie on służył przez długi czas i pomoże raz na zawsze wprowadzić porządek w licznych segregatorach z dokumentami, notatnikach, skoroszytach, czy teczkach.

Czytaj więcej...